O nás

Vítáme Vás na našich stránkách.
Nováková & Šturmová- REFID

Společnost REFID vznikla v roce 2012, se záměrem uplatnit dosavadní dlouholeté zkušenosti v oboru realit, správy majetku, financování i pojištění a aplikovat je do vlastní praxe.

Není našim cílem být velkou realitní kanceláří, upřednostňujeme osobní přístup ke klientovi. 90% obchodů realizujeme na doporučení od spokojených klientů.

Nabyté profesní zkušenosti z praxe jsou předpokladem pro hladký, rychlý a bezproblémový prodej či pronájem nemovitostí. Dostanete od nás 100% servis a nadstandardní péči. Provedeme Vás celým obchodem, tak abychom co nejvíce šetřily Váš čas.

Nabízíme profesionalitu, zkušenost, spolehlivost, důvěryhodnost a loajalitu. Neseme profesionální zodpovědnost.

Spolupracujeme s odborníky, daňovými poradci, notáři, soudními znalci, právníky …

Základem vztahu je lidský přístup a především oboustranná důvěra.

 

Právě proto je naším mottem:
Reality a finance s důvěrou

Náš tým

Sešly jsme se, abychom daly dohromady znalosti z oboru realitního zprostředkování, správy majetku s finančním poradenstvím a poskytly tak klientům kompletní servis pod jednou střechou. Naše podnikání je založeno na spokojeném klientovi, který se k nám vrací a neváhá doporučit naše služby dalším zájemcům.

Monika Nováková

Během své profesní kariéry pracovala pro majetkový odbor Magistrátu města Jihlavy, Katastrální úřad v Jihlavě a jako samostatný finanční a pojišťovací poradce, kde načerpala důležité zkušenosti, které jsou nezbytné při obchodech s nemovitostmi.

Soňa Šturmová

Má dlouholeté zkušenosti se správou majetku velké stavební společnosti, kde řešila řadu složitých transakcí spojených s rozprodejem průmyslových areálů, administrativních center, bytových domů, ale i se zaváděním nových optimálních využití nemovitostí a tím dosažení vyšších výnosů a
ekonomického zhodnocení.

Kontaktujte nás

Masarykovo náměstí 110/64 (2. nadzemní podlaží), 586 01 Jihlava

monika nováková

finanční poradce, realitní makléř

telefon.: +420 775 701 208
e-mail: novakova@refid.cz

Soňa Šturmová

certifikovaný realitní makléř

telefon: +420 602 523 724
e-mail: sturmova@refid.cz

Certitfikace:
Certifikovaný realitní makléř, Odborné studium zaměřené na výkon správy nemovitostí

Follow by Email